Rozpis French Open 2021 - pořadí hry neděle 13. června

Jaký Film Vidět?

Po dvou týdnech napínavého dramatu, skvělého tenisu a několika pěkných velkých rozrušeních French Open 2021 dosáhne svého závěru dnes ještě dvěma finále, která musíte sledovat.

Vrcholným zápasem je bezpochyby mužské finále, které staví světovou jedničku Novaka Djokoviča proti poprvé grandslamovému finalistovi Stefanosu Tsitsipasovi, což slibuje, že bude kravatou.

Djokovic musel bojovat, aby se dostal sem, když se vrátil ze dvou setů proti Lorenzu Musetti ve čtvrtém kole, než se v rafinovaném semifinále zahrál s Rafou Nadalem - teprve potřetí v této chvíli King of Clay prohrál turnaj.

je klasický wow out

A Srb bude čelit dalšímu náročnému vyzyvateli v podobě řeckého No.5 seed Tsitsipase, který na cestě do finále již porazil Daniila Medveděva a Alexandra Zvereva.

Dnešním dalším zápasem je finále Ženy ve čtyřhře, které má být také zajímavou soutěží.

Myslíte si, že týden Barbory ​​Krejčíkové se už nemohl zlepšit, poté, co se včera vrhla do rozrušení, aby získala titul ve dvouhře, ale je zpět pro další po boku partnerky Kateřiny Siniakové ve čtyřhře.

Opozice české dvojice je dvojitým účinkem 20leté superstar a loňské mistrovství ve dvouhře Igy Swiztekové z Polska a americké veteránky Bethanie Mattekové-Sandsové, která během své kariéry vyhrála již devět grandslamů ve čtyřhře.