Jak sledovat tenis na Australian Open 2021: TV kanál a podrobnosti o živém přenosu

Jaký Film Vidět?

V letošním roce zbývá pouze jeden zápas dvouhry Rozpis Australian Open 2021 , přičemž finále žen skončilo vítězstvím dvouhry Naomi Osaka proti Jennifer Brady.

Pozornost se nyní obrátí k mužskému finále - a zdá se, že jde o neuvěřitelně těsnou spornou záležitost mezi osminásobným vítězem Novakem Djokovičem a vycházející superstar Daniilem Medveděvem.

Z těch dvou je to Rus Medveděv, který si pravděpodobně užil pohodlnější běh, když na cestě do svého druhého grandslamového finále propadl pouze dva sety a ve svém semifinále porazil pohodlně Stefana Tsitsipase.

Světová jednička Djokovic také vyhrál své semifinále ve dvou setech, ale na cestě do této fáze měl několik děsí - potřeboval pět setů, aby porazil Taylora Fritze ve třetím kole, a zároveň propadl sety Frances Tiafoe, Milos Raonic a Alexander Zverev.

Doposud nikdy neprohrál finále Australian Open - ale Medveděv bude určitě představovat záludnou výzvu, a tak se z toho stává lákavá kravata.

RadioTimes.com shromáždil vše, co potřebujete vědět o tenisovém turnaji Australian Open 2021.

Kdy je Australian Open 2021?

Turnaj začal Pondělí 8. února 2021 a běží do Neděle 21. února 2021 .

Jak sledovat a živě streamovat Australian Open ve Velké Británii

Eurosport zobrazí exkluzivní živé přenosy z turnaje na svých kanálech a online hráči.

Chcete-li získat přístup k Hráč Eurosportu přímo je to 6,99 GBP měsíčně nebo 39,99 GBP ročně.

Eurosport je také k dispozici prostřednictvím Amazon Prime, což znamená, že existuje více způsobů, jak sledovat největší tenisové hvězdy na Australian Open.

Chcete-li spravovat předvolby e-mailu, klikněte sem.

Sledujte Australian Open v USA

ESPN + představí Australian Open naživo v USA, což znamená, že fanoušci přes rybník se mohou naladit na všechny největší zápasy.

Jak bude soutěž postupovat, budou se živě zobrazovat i pozdější kola ESPN + .