V kolik hodin se koná Super Bowl poločas 2021?

Jaký Film Vidět?

Poločasová show Super Bowl je legendární událostí v kalendáři showbizů - nejpozoruhodnější kolizí mezi sportem a hudbou ze všech.

Zatímco Super Bowl může vypadat velmi odlišně od obvyklého v roce 2021, poločasová show bude pokračovat ve svém obvyklém mimozemském módě s dalším velkým jménem, ​​které se přidá do seznamu hvězd, které byly v průběhu let zapojeny.

Letošní vybraný umělec určitě zvedne střechu v Tampa Bay, zatímco domácí hráči Buccaneers převezmou vládnoucí šampiony Kansas City Chiefs ve výstavní hře amerického sportu.

RadioTimes.com má všechny podrobnosti o poločasové show Super Bowl v roce 2021, včetně toho, kdo vystupuje, v kolik hodin se objeví a další.

• Jak sledovat Super Bowl 2021: Čas, datum a streamování ve Velké Británii

Kdy je poločasová show Super Bowl?

Super Bowl LV začíná Neděle 7. února 2021 , ale narazí na časné hodiny v pondělí ráno. Připravte se na pozdní!

V kolik je poločasová show Super Bowl?

Samotná hra je naplánována na začátek 23:30 (britský čas) . Poločasová show pravděpodobně začne kolem 1 hodina ráno v pondělí ráno, ale nalaďte se dříve, abyste celou věc stihli.

obsazení spider man no way home trailer

Ve skutečnosti stačí naladit celou hru! Tom Brady vs. Patrick Mahomes si nesmíte nechat ujít.

Kdo účinkuje v poločasové show Super Bowl 2021?

Víkend bylo potvrzeno jako hlavní akt poločasové show Super Bowl LV.

Trojnásobný držitel ceny Grammy se v roce 2020 dostal na vrchol britských a amerických hudebních žebříčků svým čtvrtým studiovým albem After Hours.

Třicetiletý Kanaďan, vlastním jménem Abel Makkonen Tesfaye, prodal po celém světě více než 75 milionů desek.

Také řekl, že tento rok neočekává žádné hosty.

Jak dlouhá je poločasová show Super Bowl?

Pravidelné hry NFL mají mezi polovinami 12minutovou přestávku, ale větší míra Super Bowlu znamená delší mezeru v poločase.

co dělat k 30. narozeninám

Výkonnému umělci je v průměru poskytnuto zhruba 13 až 14 minut na to, aby se rozprchli před 160 miliony globálních televizních diváků.

Hráči a trenéři Tampa Bay Buccaneers a Kansas City Chiefs mohli čekat až 30 minut, přičemž je třeba vyřešit logistické problémy, jako je nastavení a sundání výkonnostních etap.

Na jakém kanálu je poločas Super Bowl?

Naživo můžete sledovat veškerou akci Super Bowl BBC One .

Případně mohou fanoušci hru také sledovat živě Sky Sports Action , Směs a Hlavní událostí .

Jak živé vysílání poločasové show Super Bowl

Super Bowl LV a poločasová show budou živě streamovány BBC iPlayer a NFL Gamepass .

Hru můžete streamovat živě na BBC iPlayer prostřednictvím řady zařízení, včetně chytrých telefonů a tabletů.

1 duchovní význam

Případně můžete zápas sledovat prostřednictvím TEĎ TV . Můžete získat Sky Sports denní vstupenka za 9,99 £ nebo a měsíc projít za 33,99 £, to vše bez nutnosti smlouvy.

NFL Gamepass také má všechny akce živě v jejich službách.

Kdo vystoupil na poločasové show Super Bowl 2020?

Shakira a Jennifer Lopez ohromily fanoušky na stadionu Hard Rock v Miami v Super Bowl LIV.

Historie show poločasu Super Bowl

V průběhu let vystoupila na Super Bowlu řada ikonických umělců a kapel. RadioTimes.com sestavuje seznam umělců v poločase od roku 2000: