Jak sledovat živé mistrovství světa v kulečníku 2020 - pořadí hry a televizní pokrytí

Jaký Film Vidět?

Mistrovství světa v kulečníku v roce 2020 dosáhlo svého vrcholu, když se tento víkend rozběhlo finále v Crucible v Sheffieldu.

Přeložený turnaj byl velkým hitem fanoušků, kteří budou zklamáni, když uvidí, jak tradiční jarní tradice trpí omezeními uzamčení.

Ronnie O’Sullivan bude čelit Kyrenovi Wilsonovi ve výstavním střetu po dvojici úchvatných semifinálových střetů.

Semeno č. 8 Wilson byl zapojen do jednoho z nejdivočejších snímků v historii mistrovství světa proti nenasazenému Anthony McGill.

Dvojice se vrhala sem a tam s četnými fauly a zvraty v celém rozhodovacím rámci se skóre 16-16, než ho Wilsonova náhoda na greenu využila příležitosti k vítězství.

Jako by to na jeden den nestačilo drama, O’Sullivan skvěle bojoval proti Markovi Selbymu od 16 do 14, aby vyhrál poslední tři snímky a dostal se do finále.

Byl to dramatický turnaj, protože úřadující mistr Judd Trump byl vyřazen z chodu Wilsonem ve čtvrtinách.

Mark Allen vypadl v prvním kole na waleské eso Jamie Clarke, zatímco Shaun Murphy také spadl na první překážku.

Podívejte se na našeho komplexního průvodce po mistrovství světa v kulečníku v roce 2020, včetně časů, podrobností o televizi a losování.

stream v čase

Kdy je mistrovství světa ve snookeru?

Mistrovství světa v kulečníku v roce 2020 začalo Pátek 31. července 2020 poté, co byl v dubnu odsunut ze svého obvyklého místa.

Dvoutýdenní běh vrcholí tento víkend finále Neděle 16. srpna 2020 .

Jak sledovat mistrovství světa ve snookeru 2020

Pokrytí mistrovství světa ve snookeru 2020 bude snadno dostupné na platformách Eurosport a BBC.

Mnoho zákazníků Sky Sports bude mít v balíčku Eurosport.

Zákazníci jiných než Sky Sports se mohou zaregistrovat od pouhých 4,99 GBP měsíčně nebo 39,99 GBP za celý rok.

Můžete se přihlásit k odběru Hráč Eurosportu samostatně nebo jej přidat do svého předplatného Amazon Prime. Můžete se dokonce zaregistrovat na bezplatné zkušební verze pro Eurosport i Amazon Prime, takže si jejich pokrytí můžete užít na týden bez placení.

Většina akcí bude vysílána také na BBC2 a BBC iPlayer, ačkoli příležitostné zápasy se budou zobrazovat na BBC1.

Sledujte náš níže uvedený plán, který bude během turnaje aktualizován, až budou zveřejněny konkrétní podrobnosti.

Pořadí hry World Snooker

Máme za sebou pouhé tři zápasy, včetně dvojice semifinále a samotného finále, ale akce ve všech pěkně bublá.

Zde si můžete prohlédnout dnešní pořadí hry a informace o televizním plánu níže, abyste zjistili, jak se naladit.

Výherní peníze na mistrovství světa v kulečníku

Pro mistrovství světa ve snookeru je v nabídce statný hrnec s penězi. Zde je úplné zaokrouhlování, včetně bonusů za dosažení nejvyššího rozchodu:

Kdo je obhájcem titulu?

Trump je vládnoucím králem výstavní akce Crucible po mistrovských výstavách v roce 2019.

V prvním kole utrpěl krátké zděšení proti thajskému hráči Thepchaiya Un-Nooh, ale na cestě do finále porazil Ding Junhui, Stephen Maguire a nenasazený balíček překvapení Garyho Wilsona.

Trump porazil Johna Higginsa 18: 9 ve vrcholném zúčtování, aby zajistil své první mistrovství světa ve snookeru.

Budou fanoušci moci sledovat v Crucible?

V den zahájení bylo umožněno fanouškům vstoupit do divadla Crucible v rámci vládního plánu, který měl neustále znovu zavádět davy na sportovní akce.

Turnaj byl vybrán, aby hostil pilotní program vracení fanoušků do arén. Každé zasedání turnaje mělo být obsazeno určitou mírou publika.

Nyní tomu tak nebude a všechny přípravy na sociálně vzdálený turnaj byly opuštěny, aby hráči zůstali v bublině a hráli za zavřenými dveřmi.

Předseda WST Barry Hearn zpočátku vítal tento krok, aby dovnitř vstoupily davy. Řekl: Po rozsáhlých diskusích s ministerstvem pro digitální, kulturu, média a sport a poslancem Nigela Huddlestona v posledních týdnech jsme rádi, že pro tento pilotní projekt byl vybrán světový šampionát mezi velmi malým počtem sportovních akcí.

Budeme jedinou halovou sportovní akcí s davem.

To zdůrazňuje důvěru vlády v kulečník a naši schopnost bezpečně přivítat fanoušky na jedné z největších sportovních událostí na planetě.

To je úžasná zpráva pro malý počet diváků, kteří měli to štěstí, že si nechali lístky na akci, která bude v Crucible jedinečnou příležitostí.

Každý, kdo si zvolil možnost ponechat si místo pro letošní rok, dostane místo. A omezený počet vstupenek v obecném prodeji rychle využijí fanoušci, kteří nyní mají příležitost jednou za život vidět tuto světoznámou událost naživo.

Pokud hledáte více ke sledování, podívejte se na našeho televizního průvodce.